O firmie

O metalu wiemy wszystko

CARO to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży metalowej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.
Wszelkie powierzone nam zadania staramy się wykonywać w możliwie najszybszym czasie przy zachowaniu najlepszej jakości.

Najwyższa jakość od ponad 25 lat

1993r.

Początek działalności firmy. W latach ‘90 stworzyliśmy własny park maszynowy na potrzeby produkcji elementów stalowych do ogrodzeń, bram i balustrad w celu zaspokojenia potrzeb materiałowych dla producentów wyrobów gotowych.

1995r.

Zatrudnienie wykwalifikowanej kadry zajmującej się produkcją gotowych wyrobów w postaci ogrodzeń, bram, balustrad regałów, wózków transportowych i elementów małej architektury.

1998r.

Otwarcie sklepu internetowego z elementami kutymi, odbojnicami, blokadami, zaślepkami i innego rodzaju akcesoriami pod adresem logistsystem.pl.
Wraz z rozwojem, wzrostem zatrudnienia i doświadczeniem, zakres usług rozszerza się na teren całej Europy.

2000r.

Dzięki otwarciu specjalnej strefy ekonomicznej Tczew-Żarnowiec – wsparcie regionalnego rynku z zakresu spawalnictwa i innych usług technicznych.
Udało się nam stworzyć zespół zajmujący się stricte obsługą małych i dużych firm.
Rozszerzyliśmy działalność o usługi z zakresu modernizacji linii produkcyjnych, wdrażania nowych rozwiązań, przyspieszenia i optymalizacji procesów produkcyjnych.
Stworzyliśmy grupę serwisu metalowego, który usuwa wszelkie problemy produkcyjne w przedsiębiorstwach, pozwala na zachowanie ciągłości produkcji i ogranicza straty produkcyjne.

Co nas wyróżnia?

 • Gwarancja jakości

  Niebywała dbałość o szczegóły oraz troska o stosowane materiały to cechy, które nas opisują najlepiej

 • Szybkość działania

  W chwili zgłoszenia problemu lub powierzonego nam zadania staramy się aby realizacja została wykonana w możliwie najszybszym terminie

 • Indywidualne podejście do każdego projektu

  Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami podczas projektowania, realizacji oraz transportu

 • Specjaliści w swoim fachu

  Kompleksowo i profesjonalnie doradzimy, wycenimy, zaprojektujemy i wykonamy każde powierzone nam zadanie

Oferta

Przemysł

Kompleksowo realizujemy zamówienia z branży energetycznej i metalurgicznej, ze wszelkiego rodzaju sklepów i fabryk. Posiadamy niezbędne doświadczenie by Państwa realizacje były w pełni zgodne z obowiązującymi standardami.

Budownictwo

Branża budowlana jest szczególna – zwłaszcza tu bardzo ważne jest dostosowanie procesu produkcji do norm bezpieczeństwa. Projektujemy i wykonujemy elementy stalowe, konstrukcje towarzyszące i podzespoły metalowe, gwarantując najwyższą jakość oraz zgodność z najnowszymi standardami.

Przemysł produkcyjny, stoczniowy, offshore

Wspomagamy procesy produkcyjne w każdej branży, w każdej małej lub dużej fabryce – zaczynając od koncepcji, przez projekt po finalną realizację.

Klient indywidualny

Wykonujemy wszelkie metalowe konstrukcje na indywidualne zamówienie, według wytycznych odbiorcy. Dokładamy wszelkich starań by realizacje odpowiadały wymaganiom i wyobrażeniom klientów.

Kowalstwo artystyczne

Kowalstwo artystyczne to nasz “konik” – dzięki nieograniczonym możliwościom obróbki żelaza na gorąco i na zimno, oferujemy trwałe i nietuzinkowe przedmioty użytkowe i dekoracyjne.